Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC sestavy >

Apple Mac Mini (MRTR2CZ/A)

Apple Mac Mini (MRTR2CZ/A)

Cena produktu Apple Mac Mini (MRTR2CZ/A) není známa.

 

Popis produktu Apple Mac Mini (MRTR2CZ/A): Celý popis produktu Apple Mac mini 3,6GHz / 8GB / 128GB SSD (2018) vesmírně šedý Mac Mini je skvělý stolní počítač, který se uchytí jak v domácnosti, tak ve fir...  Více informací


Apple Mac Mini (MRTR2CZ/A) - popis

Celý popis produktu
Apple Mac mini 3,6GHz / 8GB / 128GB SSD (2018) vesmírně šedý

Mac Mini je skvělý stolní počítač, který se uchytí jak v domácnosti, tak ve firemním prostředí. S osmou generací čtyřjádrových a šestijádrových procesorů Intel a Intel UHD Graphics 630 má ještě větší výpočetní výkon pro úlohy průmyslové kvality. Ať už používáte živý koncertní zvuk, nebo testujete nejnovější aplikaci iOS, Mac mini je nejkratší cesta mezi skvělým nápadem a skvělým výsledkem.

Tento model počítače Apple Mac mini je postavena na 4jádrovém procesoru Intel Core i3 8. generace, který pracuje na frekvenci 3.6 GHz. Dále je vybaven 8 GB DDR4 operační paměti pracující na frekvenci 2666 MHz. Pro systém, aplikace a data je určen pevný disk 128 GB SSD PCIe (na desce). Pro akceleraci grafiky využívá integrované řešení Intel UHD Graphics 630. Z konektorové výbavy máte k dispozici 4x Thunderbolt 3/ Type-C, 2x USB 3.0/3.1 Gen 1, HDMI 2.0, Gigabitový Ethernet a 3.5mm sluchátkový výstup.  Bezdrátovou konektivitu zajišťují WiFi ac a Bluetooth 5.0. Nainstalován je operační systém macOS Mojave.

Apple Mac mini

Mac mini je vybaven výkonnou pamětí DDR4 SO-DIMM DDR4 2666 MHz pro rychlejší vykreslování, práci s masivními soubory, nebo spuštěním více virtuálních programů. A nyní můžete nakonfigurovat ještě víc paměti - až 64 GB - pro provozování ještě těžších pracovních úloh.

* Až 5x rychlejší výkon systému
* Až o 60% rychlejší integrovaná grafika
* Až šestijádrový procesor Intel Core i5 nebo i7
* Až 4,6 GHz Turbo Boost

Aplikace Haul

Mac mini nyní obsahuje flash úložiště založené na PCIe se čtyřnásobnou rychlostí čtení. Díky tomu můžete načíst obří soubory a spouštět aplikace rychleji než kdy předtím - a díky dostupnému SSD 2TB budete mít pro každý z nich dvojnásobný úložný prostor.

Bezpečnost nové generace

Mac mini představuje druhou generaci Apple T2 Security Chip navržených společností Apple, které zjednodušují práci s Mac mini. Zabezpečovací čip T2 sjednocuje několik řadičů do jednoho a zahrnuje koprocesor Secure Enclave, který poskytuje základy pro šifrované úložiště a zabezpečené možnosti bootování.Díky různým portům je Mac mini připraven pro různé konfigurace workflow. Thunderbolt 3 je náš nejsilnější a všestranný port v životě - a Mac mini má čtyři. Nový port HDMI 2.0 poskytuje větší šířku pásma než jeho předchůdce, takže si můžete vychutnat vyšší rychlost. A nyní Mac mini může být konfigurován s 10Gb Ethernet, takže je připraven přesunout objemné soubory a monstrózní data až desetkrát rychleji.

Thunderbolt 3 vám nabízí neuvěřitelné produktivní možnosti. Přenos dat až do 40Gb/s, možnost nabíjet a napájet externí zařízení, připojit až dva displeje 4K s rozhraním HDMI 2.0, nebo jeden displej s rozlišením 5K. Nebo spárovat Mac mini s eGPU pro grafický výkon stolní třídy.
* Přenos dat až 40 GB/s
* Napájení z libovolného portu
* Spojení s eGPU
* Podpora až dvou displejů v rozlišení 4K

Kvůli své velikosti, výkonu a širokému spektru portů přichází Mac mini tam, kde předtím nebyl Mac. A nyní s ještě více jádry zabalenými do rámu o velikosti 7,7“.
* Rychlejší 2666MHz DDR4 paměť v Mac mini je ideální pro dávkování masivních Xcode buildů, nebo vykreslování a komprese videa
* Až 6 procesorových jader a supervrstvé vstupy a výstupy činí z Mac mini perfektního společníka, který vám umožní vytvářet aplikace s maximální rychlostí, zatímco běží automatizované testy na pozadí
* Díky rychlému bleskovému SSD, rychlému přehrávání a malému rozměru se Mac mini stává živým hudebním nástrojem s MainStage pro největší koncertní turné na světě
* Z malých digitálních billboardů až po obrovské digitální billboardy Mac mini pohání některé z největších a nejjasnějších digitálních displejů s výkonnými procesory, vysoce výkonnou pamětí a rychlým všestranným I/O.

Objednací kód: 46526 
Produktové číslo: MRTR2CZ/A 
EAN: 190198801616 
Lokalizace: ČR 
Distribuce: CZ 

Záruka v měsících: 24 
Stránky výrobce: www.apple.com/cz

Podpora videa a zvuku

Podporuje následující maximální kombinace současně připojených displejů:
* Až tři displeje:
* Dva displeje s rozlišením 4096 × 2304 při 60 Hz připojené přes Thunderbolt 3 plus jeden displej s rozlišením 4096 × 2160 při 60 Hz připojený přes HDMI 2.0
* nebo
* Až dva displeje:
* Jeden displej s rozlišením 5120 × 2880 při 60 Hz připojený přes Thunderbolt 3 plus jeden displej s rozlišením 4096 × 2160 při 60 Hz připojený přes HDMI 2.0

Digitální výstup videa přes Thunderbolt 3 podporuje
* Nativní výstup DisplayPortu přes USB‑C
* Výstup Thunderboltu 2, DVI a VGA prostřednictvím adaptérů (prodávají se zvlášť)

Výstup videa přes HDMI 2.0
* Podporuje jeden displej s rozlišením 4096 × 2160 při 60Hz
* Výstup DVI pomocí adaptéru HDMI – DVI (prodává se zvlášť)

Zvuk
* 3,5mm sluchátkový výstup
* Port HDMI 2.0 podporuje výstup vícekanálového zvuku

Co najdete v krabici

V balení najdete Mac mini, napájecí kabel, dokumentaci.

Výchozí aplikace

V oficiální distribuci pro českou republiku obdržíte v počítači Mac mini spoustu špičkových aplikací.

Počítače Mac mini a životní prostředí

Při hodnocení dopadu na životní prostředí bere Apple v úvahu celý životní cyklus produktu.

Mac mini je konstruovaný s následujícími vlastnostmi, které snižují jeho vliv na životní prostředí:
* Bez obsahu bromovaných zpomalovačů hoření (BFR)
* Bez obsahu PVC
* Bez obsahu berylia
* Skříň ze 100% recyklovatelného hliníku
* Ekologicky šetrné balení
* Splňuje požadavky ENERGY STAR
* Hodnocení EPEAT Gold

Výrobce Apple
Procesor
Informace o parametru Procesor
Intel Core i3
Velikost disku
Informace o parametru Velikost disku
128 GB
Frekvence Procesoru
Informace o parametru Frekvence Procesoru
3600 MHz
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano
SSD
Informace o parametru SSD
Ano
VGA
Informace o parametru VGA
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
USB 3.0
Informace o parametru USB 3.0
Ano
Počet jader procesoru 4
Operační systém Mac OS
Typ operační paměti DDR4
Druh grafické karty Integrovaná
USB Type-C Ano
DisplayPort Ano
DVI Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Apple Mac Mini (MRTR2CZ/A) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Web kamery, Flash disky, Reproduktory k PC.