Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC sestavy >

Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B

Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B

Cena produktu Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B není známa.

 

Popis produktu Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B: Nastává čas zmenšování, redukce a zeštíhlování. Výkon prostě pro spoustu uživatelů už není parametr, dle kterého by si vybírali počítač a vlna levných mini notebooků následována tzv. „nettopy“ je ... > více informací


Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B - popis

nahoru

Nastává čas zmenšování, redukce a zeštíhlování. Výkon prostě pro spoustu uživatelů už není parametr, dle kterého by si vybírali počítač a vlna levných mini notebooků následována tzv. „nettopy“ je toho důkazem. V mnoha situacích dneska jednoduše hraje prim design, velikost, malá spotřeba a nízká cena. Malá tloušťka pomáhá bytelnosti těla, které ač je plastové, rozhodně nepůsobí vetchým dojmem. Pro lepší chlazení i zmenšení obsazeného prostoru na stole na absolutní minimum je i Prestigio ION PC v základu přizpůsobeno na použití s podstavcem. V tomto případě se rozhodně nelze stěžovat na jeho pevnost - velmi pevné spojení s tělem mini počítače a protiskluzovou úpravou spodní části si zaslouží nejvyšší hodnocení. Dostupná nabídka vstupů a výstupů splňuje základní požadavky, ale už příliš neřeší kompatibilitu se staršími monitory. Šestice USB portů pro domácí multimediální centrum bohatě postačí, dvojice audio jacků na přední straně a jeden na zadní si bohužel neporadí s analogovým 5.1 výstupem a RJ-45 konektor sítě patří k základnímu standardu. Prostorový zvuk a kvalitní digitální obraz přenáší ven pouze HDMI výstup, který je zároveň jediným výstupem pro monitor. Nutno tedy používat monitory s digitálním rozhraním - buďto přímo HDMI nebo minimálně DVI-D s vhodným kabelem či redukcí. V současnosti to nelze považovat za výraznější nedostatek, protože i velmi levné LCD monitory jsou vybaveny HDMI vstupem a to samé platí o naprosté většině LCD či plazma televizí v obýváku. Omezující to může být v případě snahy využít starší monitor.

Výrobce Prestigio

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Reproduktory k PC nebo Tablety, Flash disky, Čtečky elektronických knih.

Nejlevnější Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B akční ceny - Levné Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Prestigio ION® PC BLACK CZ_ION_PC_011B najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii PC sestavy.